Praca w McDonalds w Brzesku

Dodane: Niedziela, 20 Maj, 2018  08:36
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Handel
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:McDonalds

Opis oferty pracy:

Opis Stanowiska:
Osoba na stanowisku Pracownik Restauracji będzie odpowiedzialna m.in. za zapewnienie obsługi Gości zgodnie z wewnętrznymi standardami, dostarczenie najwyższej, jakości produktu oraz dbanie o czystość stanowisk pracy.

Wymagania/kwalifikacje:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych z aktualnymi wynikami badań,
- dyspozycyjność, co najmniej dwa weekendy w miesiącu,
- ukończone 18 lat,
- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
- dobra organizacja pracy i umiejętność szybkiego uczenia się,
- entuzjazm i kreatywność w działaniu.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę w różnym wymiarze czasu pracy (1/4, 1/2, 3/4, pełen etat),
- umowa na 33 miesiące bez okresu próbnego
- stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od uzyskanych wyników- konkursy pracownicze,
- elastyczność w kwestii sporządzania grafików pracy (możliwość dopasowania grafiku pracy dla osób uczących się wg harmonogramu ze szkoły),
- przyjazne stanowisko pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia.

Nie wymagamy doświadczenia w pracy w gastronomi.

Tel. 668 397 561

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Brzesko
  • Praca Praca
Brzesko
Katarzyna
Na Lento.pl od 03 mar 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń